Movies
Ratings
64
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5