Series
Ratings
45
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Good Wife Season 6Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
You Are My GloryRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0