Titles you rated
StreetDance 2Rated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Five-Year EngagementRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0