Series
Ratings
107
The Princess's ManRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dream of the EmperorRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 4.0