Titles you rated
Black HouseRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0