Series
Ratings
20
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0