Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Devil May CryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0