Movies
Ratings
602
Your Name.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
AnomalisaRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Night Without DistanceRated ★ 4.5
Strata of the ImageRated ★ 5.0
Mountain in ShadowRated ★ 5.0
WildRated ★ 3.0
One Century of EnergyRated ★ 5.0
Visit, or Memories and ConfessionsRated ★ 5.0
LoveRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 4.5
PlantsRated ★ 3.5
Being CharlieRated ★ 3.5
The Tango LessonRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Deep Blue SeaRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5