Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5