Movies
Ratings
186
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0