Titles you rated
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
 - 데스노트Rated ★ 4.5
 - DoubtRated ★ 4.5
 - 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
 
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 2.5