Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0