Movies
Ratings
702
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
ViceRated ★ 4.0
The Teachers' LoungeRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
The Lost City of ZRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.5