Series
Ratings
39
The TerrorRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5