Movies
Ratings
218
HappeningRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Red RoomsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0