Movies
Ratings
279
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0