Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
OccultRated ★ 2.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Evil Dead RiseRated ★ 3.5
Chiaksan MountainRated ★ 0.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 0.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5