Titles you rated
ShōgunRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5