Series
Ratings
197
The Secret LoversRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 4.0- My Mom, SupermomRated ★ 3.0
- Mellow in MayRated ★ 3.5
Hold My HandRated ★ 4.0- The Secret GardenRated ★ 4.0
- My Dad is a Nude ModelRated ★ 4.0
- Happy! Rose DayRated ★ 3.5
- Came To Me And Become A StarRated ★ 4.0
Color of WomanRated ★ 2.5- Jin JinRated ★ 3.5
- The Reason I'm Getting MarriedRated ★ 4.0
Jolly WidowsRated ★ 3.0- Living Among the RichRated ★ 4.5
- The Taste of CurryRated ★ 4.0
- I'm Dying SoonRated ★ 4.0
- My Friend Is Still AliveRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.0- Swamp Ecology ReportRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.5