Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
If I Had Legs I’d Kick YouRated ★ 3.5
Another Simple FavorRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SaltburnRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5