Titles you rated
ZootopiaRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.5
CubeRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 1.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.5
FluRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
Tough as IronRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0