Movies
Ratings
315
The Bank JobRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 2.0
Days of WrathRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 1.0
The Lion King 1½Rated ★ 1.0
Kamikaze GirlsRated ★ 1.0
GhajiniRated ★ 1.0