Movies
Ratings
163
MasqueradeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Love ClinicRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5