Titles you rated
The Elephant ManRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0