Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0