Titles you rated
The Pillars of the EarthRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0