Movies
Ratings
295
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 1.0
Spy KidsRated ★ 1.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 1.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0