Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5