Movies
Ratings
161
Despicable MeRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
BoltRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.5
Oh BrothersRated ★ 3.5
Girl by GirlRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 1.0
FluRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.5
Faces in the CrowdRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0