Titles you rated
The InternRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0