Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0