Titles you rated
- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0