Titles you rated
Puss in BootsRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0