Movies
Ratings
100
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0