Movies
Ratings
370
MarathonRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0