Titles you rated
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0