Movies
Ratings
60
ArrivalRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 5.0