Movies
Ratings
353
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Taipei StoryRated ★ 4.5