Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
SkylineRated ★ 2.0
HostageRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0
District 9Rated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
FlyboysRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0