Movies
Ratings
798
Peppermint CandyRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
PKRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0