Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
HellcatsRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.0
How To Top My WifeRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 4.0
The CatRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 1.5