Titles you rated
The MayorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.5
The Devil's DealRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5