Movies
Ratings
53
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0
MegamindRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 1.0
Batteries Not IncludedRated ★ 2.0
Morning GloryRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 1.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0