Titles you rated
Man in LoveRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0