Titles you rated
Long ShotRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
No One LivesRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 1.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5