Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5