Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 3.0