Series
Ratings
31- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5