Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0