Titles you rated
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 5.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.5
The Amityville HorrorRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Look Who's Talking TooRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0